ایام الله دهه فجر

ایام الله دهه فجر

به مناسبت گرامیداشت و آشنایی نوآموزان با پیروزی انقلاب اسلامی و هویت ملی و پرچم کشور عزیزمان ایران، نوگلان رابه کانون شهید بهشتی شهربردیم در آنجا با اجرای برنامه های متنوع و شاداز جمله ،نمایش،داستان،مسابقه و نقاشی،بچه ها ساعات شادی را سپری کردند. برای دیدن همه ی عکسها به گالری عکس سایت مراجعه کنید

هفته وقف

هفته وقف

وقف یک حرکت ارزشمند است و باید در جامعه نهادینه شود به ویژه دوران کودکی بهترین زمان برای نهادینه ساختن فرهنگ وقف و کمک به همنوعان است. روز شنبه ۲۹ آذر با عنوان “وقف، عمل امینانه به نیات واقفین و رفع نیازهای بشری” نامگذاری شده است. به همین مناسبت مراسمی در رواق امامزاده سید محمد (علیه السلام) با سخنرانی روحانیون حاضر در استان مقدس،پخش فیلم آموزشی ،مسابقه و اهدای کتاب.

همایش انزجار از مصرف دخانیات

همایش انزجار از مصرف دخانیات

به مناسبت هفته بهداشت روان راهپیمایی و همایش انزجار از مصرف دخانیات توسط اداره آموزش و پرورش برگزار شد حضورنوآموزان در این همایش تأثیرات بسزایی در ذهن آنها گذاشت ،این همایش با راهپیمایی از میدان آزادی شروع شد نوآموزان بادر دست داشتن پلاکاردها و سردادن شعار تاکانون شهید بهشتی سایر نوآموزان رایاری نمودند. در کانون بچه ها با زدن ماسک وبا زیر پا گذاشتن سیگارهای ریخته شده در حیاط کانون.

روز جهانی کودک

روز جهانی کودک

در سال ۱۹۴۶ ، مجمع عمومی سازمان ملل به ‌منظور حمایت از کودکان ، سازمانی به نام یونیسف را که در ابتدا «انجمن بین‌المللی ویژه کودکان سازمان ملل» نام داشت ایجاد کرد . در سال ۱۹۵۳، یونیسف یکی از بخش‌های دائمی سازمان ملل شد و روز ۸ اکتبر روز جهانی کودک نام گرفت .روز جهانی کودک به افتخار کودکان شناخته‌شده و کشورها و سازمان‌های بین‌المللی مختلف ، روزهای متفاوتی را.

بازدید از آتش نشانی

بازدید از آتش نشانی

به مناسبت هفتم مهر روز آتش‌نشانی و خدمات ایمنی پیش‌دبستانی فرشته ها ابتکار ! از ایستگاه آتش‌نشانی بازدید کردند. در این اردو، ابزارهای نجات و تجهیزات آتش‌نشانی به بچه‌ها معرفی شد. همچنین آتش‌نشانان توصیه‌های ایمنی لازم را با ادبیاتی کودکانه با بچه‌ها مطرح کردند. برخورد مهربان و دوستانه آتش‌نشانان از نکات قابل توجه این اردو بود. مدیریت پیش‌دبستانی فرشته ها ابتکار! مراتب سپاس خود را از همکاری و استقبال مدیران.

جشن افتتاحیه

جشن افتتاحیه

برگزاری جشن افتتاحیه مرکز پیش دبستانی فرشته ها ابتکاردر سال تحصیلی ۹۴-۹۳باحضور کلیه نوآموزآن عزیز واولیاء گرامی در تاریخ ۹۳/۷/۱ با اجرای برنامه های مختلف قرائت قرآن وخیرمقدم وتبریک سال تحصیلی جدید توسط سرکار خانم منفرد و اجرای برنامه های متنوع از جمله شعر،داستان،مسابقه و اجرای گروه نمایش بسیار زیبای آقای زارع عسکری در رابطه با ورود بچه ها به پیش دبستانی در سالن کانون شهید بهشتی شهرسان برگزار شد.