کار دستی پرچم

کار دستی پرچم

این واحد کار به مناسبت ایام الله دهه فجر انجام شد. در این کاردستی بچه ها با پرچم کشور عزیزمان ایران آشنا شدند رنگ ها و ترتیب قرار گرفتن آنها را یاد گرفتند، همچنین یاد گرفتند که پرچم ما هویت ملی ماست و باید به آن احترام گذاشت .

کاردستی بره ناقلا

کاردستی بره ناقلا

کاردستی بره ناقلابرای واحد کار حیوانات اهلی در نظر گرفته شد . نوگلان با کلمات وحشی,اهلی آشنا شده و باعث افزایش گنجینه لغات آنهاشده و سپس بامحل زندگی,نوع پوشش ,نوع تغذیه و فواید آنها برای انسانها آشنا شدند. این کلاژ(تکه چسبانی) بسیار زیبا مفهوم حیوانات اهلی را به راحتی به بچه ها انتقال داد. برای دیدن بقیه ی عکس ها به گالری عکس سایت مراجعه

کاردستی قاب عکس

کاردستی قاب عکس

هدف ازواحد کار قاب عکس یاد دادن استفاده بهینه از وسایل اطرافمان و اسراف نکردن می باشد . توی خونه ی هرکدوم از ما یه سری وسایل قدیمی و دور ریختنی پیدا میشه که باهاش میتونیم انواع کاردستی را درست کنیم . در این واحد کار بچه ها با استفاده از چند چوب بستنی(آبسلانگ)،چند دکمه و مهره دور ریختنی یک قاب عکس زیبا ساختند. برای دیدن بقیه ی عکس ها.

کاردستی اسب آبی

کاردستی اسب آبی

هدف از واحد کار اسب آبی آشنایی نوگلان با انواع حیوانات ، محل زندگی آنها می باشد،همچنین هدف از برش کاغذ، کلاژ وشکل سازی ،تقویت ماهیچه های ظریف دست و بالا بردن دقت و تمرکز و سرعت عمل می باشد. این واحد کار نیز همانند واحدهای کار قبلی توسط خود نوگلان با ذوق و اشتیاق فراوان انجام شد. برای دیدن بقیه ی عکس ها به گالری عکس سایت مراجعه کنید

کاردستی چراغ راهنما

کاردستی چراغ راهنما

به منظور حفظ نظم و امنیت همگانی عبور ومرور و در جهت آموزش فرزندان دلبند شمادر این پیش دبستانی در صدد بر آمدیم تا این واحد کار را تدارک ببینیم . هر چند درپیش دبستانی آموزشهایی نسبت به اجرای قوانین و مقررات داده خواهد شد ولی بی شک خانه و خانواده رکن اصلی و پایدار یک جامعه سالم وقانونمند است و همکاری آنها رکن اساسی آموزش این نوگلهای زندگی میباشد..